Metody Dostawy

Rodzaje dostawy

Wysyłka kurierem

Wysyłka na terenie całej Polski. Wysyłane rośliny są przez nas odpowiednio zabezpieczane. W okresie zimowym paczki z roślinami są ocieplane przez specjalny wkład. Przesyłki nadajemy tak, aby jak najmniej czasu spędzały w drodze. Najczęściej docierają do odbiorcy w ciągu 24 godzin od nadania. Z wysyłki wyłączone są duże lub wyjątkowo wrażliwe na transport rośliny. 

Koszt dostawy: 19 zł (latem) 22 zł (zimą), przy zamówieniach powyżej 7 kg 39 zł

Dowóz Lola Flora

Nasz dowóz na terenie Krakowa. W tej opcji dowozimy także duże i wyjątkowo wrażliwe rośliny. Rośliny wnosimy do mieszkania i możemy pomóc w znalezieniu im odpowiedniego miejsca. Dowozy realizujemy w piątki, przed dowozem dzwonimy, żeby się umówić. Jeśli Twoje zamówienie ma być prezentem, daj znać, ukryjemy rachunek i dodamy wstążkę 🙂 

Koszt dowozu: 27 zł 

Odbiór osobisty

Odbiór osobisty w naszym sklepie w Krakowie. Po złożeniu zamówienia, wysyłamy wiadomość z informacją, kiedy można odebrać zamówienie. Najczęściej zamówienie jest dostępne od ręki, w nielicznych przypadkach zdarza się, że trzeba na nie poczekać. Jeśli chcesz mieć pewność, że produkt jest dostępny w danym sklepie, napisz lub zadzwoń do nas. 

Koszt dostawy: 0 zł