Rośliny dla firm

Rośliny dla firm

Piękne, dorodne, a w przede wszystkim zdrowe i profesjonalnie dobrane rośliny do Twojego biura lub lokalu. W Lola Flora sprawimy, że przestrzeń zapełni się zielenią, cieszącą oko pracowników, klientów i gości 🙂 

Doświadczenie

Miesięcznie w Lola Flora sprowadzamy i sprzedajemy nawet tysiąc roślin. Doradzamy naszym klientom w  odpowiednim doborze roślin do ich przestrzeni oraz czujnie zajmujemy się roślinami w naszych sklepach stacjonarnych oraz u klientów. 

Wymagania i preferencje roślin znamy lepiej niż tabliczkę mnożenia i nawet w nocy o północy jesteśmy w stanie wyrecytować najsilniejsze gatunki, wielbicieli trudniejszych warunków, czy rośliny niekoniecznie polecane do biur i lokali.

Najlepsi hodowcy

Znamy rynek jak własną kieszeń, co pozwala nam selekcjonować rośliny od najlepszych ogrodników. Bo roślinka roślince nie równa i piękna, okazała palma wyhodowana w 3 miesiące, karmiona przyspieszaczami wzrostu, nie będzie już taka ładna po kolejnych trzech. My stawiamy na sprawdzonych hodowców i gatunki, które będą piękne na długo 🙂

Kwarantanna roślin

Nawet najlepszej roślince może się przydarzyć wpadka. Szkodniki i choroby roślinne po prostu się zdarzają. Z nami jednak taka roślinka nie ma szans trafić do Ciebie. Zaraz po tym jak rośliny do nas przyjeżdżają, każdą z osobna dokładnie sprawdzamy. Po takiej selekcji rośliny zostają jeszcze z nami na kilkudniową kwarantannę i dopiero po tym czasie trafiają do twojego biura lub lokalu.

Kompleksowość

Zajmujemy się całym procesem zazielenienia. Do warunków panujących w danym miejscu dobieramy rośliny, następnie zamawiamy je, importujemy, poddajemy selekcji i kwarantannie, a finalnie transportujemy na miejsce i sadzimy. Zajmujemy się też doborem i zakupem donic oraz akcesoriów, takich jak kwietniki, czy stojaki.

A jak konkretnie wygląda taki proces zazielenienia?

  • Spotkanie na miejscu – to najważniejszy punkt udanego zazielenienia. Podczas spotkania poznajemy warunki panujące w danej przestrzeni, takie jak oświetlenie, temperatura, przewiewy. To pozwala nam dobrać rośliny, które będą nie tylko piękne ale także sprawdzą się w danym miejscu. W trakcie wizyty poznajemy też charakter miejsca i w roślinnej propozycji staramy się go podkreślić dobierając odpowiednie gatunki roślin i donice.
  • Projekt i wycena – na tym etapie przesyłamy propozycję zazielenienia i ustalamy szczegóły realizacji zlecenia.
  • Zakup i sprowadzenie roślin – przeszukujemy zasoby naszych ogrodników, wybieramy najpiękniejsze rośliny i z niecierpliwością czekamy aż przyjadą na miejsce.
  • Sprawdzenie roślin i kwarantanna – pieczołowicie sprawdzamy każdą roślinę, pozwalamy jej chwilę odetchnąć po drodze od hodowcy, a po pozytywnie zakończonej kwarantannie, przygotowujemy do nasadzenia. 
  • Sadzimy rośliny – przechodzimy do naszego ulubionego etapu czyli pracy z roślinkami. Rośliny, donice, ziemię i wszystkie potrzebne akcesoria pakujemy w Lolowóz i dowozimy do Twojego biura lub lokalu. Sadzimy i aranżujemy rośliny w przestrzeni, nie mogąc doczekać się Twojej reakcji na efekty 🙂

Podsumowanie dlaczego warto

Wiemy, że czas jest najbardziej drogocennym towarem w biznesie, więc szybko podsumujemy dlaczego warto skorzystać z naszej oferty roślin dla firm:

Znamy się na roślinach – dobierzemy gatunki, które będą dobrze rosły i nie będą miały wygórowanych wymagań pielęgnacyjnych.

Znamy branżę – wybieramy rośliny od najlepszych, rzetelnych hodowców.

Rośliny poddajemy skrupulatnej selekcji i kwarantannie.

Kompleksowo zajmujemy się całym procesem, od pomysłu zazielenienia po posadzenie roślin w biurze.o

Chcesz skontaktować się w sprawie roślin dla firmy? Napisz: [email protected]